Szanowni Państwo,

    Firma "Rampol" s.j., Sygneczów 141a została założona w 1992 roku. Jest ona usytuowana na południowo-wschodnim krańcu Krakowa w odległości ok 3 kilometry od Wieliczki.
Od chwili założenia jest zarządzana przez dwóch właścicieli Leona Sikorę i Jacka Belskiego.

Dotychczasowa powierzchnia produkcyjna zakładu 5000m2 przeznaczona jest na:

  • Produkcję Ram Drewnianych
  • Ram Aluminiowych
  • Antyram

została powiększona o dalsze 2000 m2 w 2004 roku, aby sprostać zadaniom stawianym przez potrzeby rynku krajowego i zagranicznego.

    Od początku swego istnienia nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu i dystrybucji ramek fotograficznych, co pozwoliło jej na osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku.

    Wyrazem solidnej jakości wytwarzanych produktów było przyznanie firmie nagrody w 2001 roku na odbywających się targach fotograficznych w Międzyzdrojach.

    Sprzedaż naszych produktów odbywa się w oparciu o współpracę z ponad 1000 firm handlowych na terenie całego kraju, co stanowi 50 % wartości sprzedaży firmy. Pozostałe 50% jest przeznaczone na rynki krajów Europy w tym do:

  • Anglii
  • Irlandii
  • Szkocji
  • Niemiec
  • Ukrainy

    do których eksport jest prowadzony systematycznie od paru lat.

    Rampol wykonuje również wszelkie indywidualne zamówienia poza przyjętymi standardami (od 5x7 cm do 100x70cm) jako tzw. zamówienia nietypowe, zarówno w produkcji ram drewnianych, aluminiowych, jak i antyram.

    Nasi przedstawiciele handlowi docierają naszymi środkami transportu w każdy zakątek kraju w terminie optymalnie najszybszym, realizując zamówienia naszych klientów, dla potrzeb, których opracowaliśmy i dostarczyliśmy nasze ergonomiczne regały ekspozycyjne.

    Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, otworzyliśmy w 2002 roku w Łodzi sklep branży artystyczno-plastycznej "Matejko", w którym oferujemy naszym klientom oprócz produktów Rampol-u wszelkie inne materiały niezbędne w działalności artystycznej. Z satysfakcją możemy odnotować, że w chwili obecnej nasz sklep należy do wiodących placówek w Łodzi.

    Dzięki naszym staraniom oraz długoletniej właściwie prowadzonej polityce produkcyjno-ekonomicznej podejmujemy kolejne działania w zakresie produkcji celem wprowadzenia nowinek w branży ramiarskiej stosując nowoczesne urządzenia i procesy technologiczne.

    To właśnie dzieki ludziom, Rampol mógł znaleść się w miejscu, w którym jest dzisiaj, stać się liderem wśród firm oferujących ramy, antyramy. Profesjonalizm, ambicja i zaangażowanie przyczyniły się do tego, że firma osiągnęła ogromny sukces.
Kierunki rozwoju wyznaczają nasi klienci, którzy byli i są dla nas najważniejsi. Ich potrzeby i oczekiwania inspirują i motywują naszych pracowników do dalszego rozwoju i podniesienia standardu współpracy.

 

                                                                                           Zapraszamy    Promocje

2000- © Wszelkie prawa zastrzeone Copyright FreshWeb
Powered by FreshEdit